Už ES ribų: taikiklyje – augantys regionai

 

Netzwerk Europa/Osteuropa/Russland - Emons Spedition & Logistik

Mūsų patirtis taip pat apima ir Rytų Europos šalis. Čia mūsų ypatingas dėmesys skiriamas NVS valstybėms – Kazachstano, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos bendrovėms – ir partneriams kitose Centrinės Azijos šalyse.

Centrinės Azijos valstybės dar nėra tinkamos sisteminiams gabenimams. Todėl parengėme gabenimus, atsižvelgdami į savo klientų poreikius.

Geografinis atstovavimo tinklas


Ką siūlome

 

Systemverkehre - Emons Spedition & Logistik

Mūsų gabenimo sistema šiuo metu veikia tokiu dažniu:

  • Kasdien: Minskas (Baltarusija), Maskva (Rusija), Ryga, Talinas
  • 1 kartą per savaitę: Baku (Azerbaidžanas), Biškekas (Kirgizija), Kišiniovas (Moldova), Jerevanas (Armėnija), Kaliningradas ir Sankt Peterburgas (Rusija), Tbilisis (Gruzija)
  • 2 kartus per savaitę: Almata (Kazachstanas), Jekaterinburgas ir Permė (Rusija), Kijevas(Ukraina)
  • Kas 10 dienų: Tadžikistanas, Turkmėnistanas, Uzbekistanas, Centrinė Azija

Mes neapsiribojame tik dalinių ir pilnų krovinių gabenimo paslaugomis. Siūlome veikiančias jungtinių krovinių pervežimo į NVS šalis paslaugas. Tai tapo įmanoma centralizuotai valdant Rytų Europos gabenimus ir turint vietoje specializuotą muitinės tarpininką.

Mūsų priimti sprendimai įkurti Rytų Europoje gamybinius biurus tapo išskirtine stiprybe. Mes perkame žaliavas ir pusfabrikačius visoje Europoje ir visame pasaulyje bei pristatome juos konsoliduotai, tiksliai nustatytu laiku (angl. just-in-time) NVS šalių gamintojams, prižiūrint IT. Specialūs mūsų veiklos sprendimai galutinai papildo mūsų patirtį ir žinias šioje Europos dalyje.


„RoRo“ keltų paslaugos

 

RoRo Fährverkehre - Emons Spedition & Logistik

„RoRo“ keltų paslaugas į Sankt Peterburgą kaip laikiną ir įdomų sausumos transporto į NVS šalis alternatyvą siūlo mūsų dukterinė įmonė „Emons MultiTrans“ (Hamburgas).

Nuosavas biuras su savo darbuotojais Sankt Peterburge užtikrina sklandų muitinės formalumų atlikimą ir paskirstymą visoje Rusijoje.