Jau daugiau kaip 80 metų užsiimame krovinių gabenimu sausuma

LKW-in-Fahrt-frontal
  • Atskiras arba multimodalinis krovinių gabenimas sunkvežimiais
  • Siuntiniai, vienetiniai, daliniai arba pilni kroviniai

Krovinių gabenimas sausuma šalia atskiros funkcijos atlieka ir visas transporto rūšis jungiančią funkciją. Pasaulinės logistikos grandinėje „Emons“ naudoja visas transporto rūšis – atskiras ir multimodalines. Tai apima ir tokį segmentą kaip siuntiniai. Mes įterpiame jūsų pavienius siuntinius į pirmaujančius siuntinių gabenimo paslaugas teikiančius tinklus, turinčius plačias pristatymo galimybes. Daliniams ir pilniems kroviniams „Emons“ pasitelkia savo sunkvežimių parką, papildydama užsakomuoju pervežimu.


Tarptautinė vienetinių krovinių siuntimo sistema

05-netzwerk
  • Nuosavas vienetinių krovinių gabenimo tinklas su ritmingai veikiančiais linijiniais maršrutais
  • Įprastas 24–48 valandų pristatymo terminas, skubiosios siuntos arba fiksuotas terminas

Vienetinius krovinius ritmingai linijiniais maršrutais gabena „Emons Transporte“ sunkvežimių parkas. Mūsų klientai gali rinktis iš pigiausio standartinio 24–48 valandų pristatymo laiko, skubiųjų siuntų ir pristatymo nustatytu terminu.

Nuosavos „Emons“ bendrovės Bulgarijoje, Gruzijoje, Italijoje, Kazachstane, Lietuvoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Šveicarijoje, Čekijoje, Turkijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje paslaugas teikia Europai, Rytų Europai ir Artimiesiems Rytams. Be to, mes dirbame su atrinktais gerbiamais logistikos partneriais. „Emons Spedition“ skubiųjų ar siunčiamų nustatytu terminu siuntų siuntimą vykdo pagal susitarimą, apmokant už atliktą darbą.
Į mūsų paslaugų portfelį

Daugybė papildomų paslaugų

Logistik_Mindmap 

Pranešimas (aviza) pagal užsakymą, pavojingų krovinių gabenimas arba COD siuntos – tik keletas pavyzdžių iš plataus „Emons Spedition“ paslaugų spektro. “Nuolatinę aukštą kokybę „Emons“ užtikrina stabili procesų ir kokybės kontrolė. „Emons Spedition“ kokybės ir aplinkos apsaugos valdymas yra sertifikuotas.