Tvari ir kvalifikuota

 • 100 filialai visame pasaulyje
 • Daugiau kaip 3000 darbuotojų
 • Įkurta 1928 m.

Ne be priežasties „Emons Spedition“ ir „Emons Air & Sea“, bėgant dešimtmečiams, sėkmingai įsitvirtino kaip pripažinti transporto ir logistikos rinkos partneriai. Pasitelkę žinias, patirtį, lankstumą ir ištvermę, mes, transporto ir logistikos specialistai, įgyvendiname individualius klientų reikalavimus tiek vietiniu tiek tarptautiniu mastu.


„Emons“ multimodalinis gabenimas – tai vieningas visų transporto rūšių darbas

 • „Emons“ krovinių gabenimas automobiliais ir traukiniais
 • „Emons Air & Sea“ krovinių gabenimas oro transportu
 • „Emons Air & Sea“ krovinių gabenimas vandens transportu

“„Emons“ yra tokia konsoliduota ir lanksti, kad vargu, ar atsiras noras, kurio kvalifikuoti darbuotojai, remdamiesi mūsų paslaugų portfeliu, negalėtų įvykdyti. Siekdami kiekvienam iš jūsų, kaip mūsų klientui, surasti individualų sprendimą, savo darbe semiamės potencialo iš visų filialų, tinklų ir logistikos paslaugų. Siekdami ekonomiško ir efektyvaus rezultato geriausia prasme, naudojamės visų rūšių transporto spektru.

Tobulas įvairių transporto maršrutų derinys išskiria sėkmingas transporto ir logistikos paslaugas. Vykdydami jūsų užsakymą, puikiai išnaudojame turimas galimybes ir įrankius.”


Specifines užduotis perduodame spręsti į geriausių savo darbuotojų rankas

 • Pavojingų krovinių gabenimas
 • Muitinės formalumų paslaugų portfelis
 • Žinios, patirtis, mokymasis

“Gabename ne tik standartinius krovinius ir prekes, galime pagelbėti perveždami ir pavojingus krovinius. Mūsų specialistai susidoros ir su tokio pobūdžio jūsų užduotimis. Tinkama įranga ir būtina pavojingų krovinių gabenimo patirtis visada „paklausios“. Šiuo atveju ypač svarbu dirbti labai kruopščiai ir saugiai. Deklaracija, ženklinimas ir ADR įranga visuomet turi būti puikiai suderinti.

Prekių muitinis įforminimas – taip pat vien taisyklės ir formalumai. Teikdami „Emons“ muitinės paslaugas, atliksime visą darbą, susijusį su jūsų importo ir eksporto muitinės formalumais. „Emons Spedition“ – tai solidumo, privatumo politikos ir kokybės garantas. Jums pageidaujant, panaudosime visą mūsų muitinės paslaugų paketą, įskaitant muitinės procedūrų valdymo sistemą.

Darbuotojai – didžiausias mūsų turtas. Siekdami užtikrinti, kad visi „Emons“ darbuotojai būtų kompetentingi ir visada turėtų pačias naujausias žinias, nuolat skiriame reikiamą dėmesį mokymo ir kvalifikacijos kėlimo priemonėms. Tik taip kasdien galime jums pasiūlyti ypatingus „Emons“ sprendimus, tikslingai orientuotus į veikimą.

„Emons“ komanda yra vieninga. Remdamiesi tęstinumu, patikimumu, greičiu ir lankstumu dirbame jums, atsakydami į jūsų klausimus.”


Logistikos procesai pagal užsakymą

 • Analizė – projektas – įgyvendinimas
 • Tankus sandėlių logistikos tinklas
 • Nuo kelių palečių sandėliavimo iki kompleksinių projektų
 • Prieinamumas 24 valandas per parą

Mūsų logistikos sprendimai yra grindžiami optimalaus tinklo ir geriausio prieinamumo principu. Mūsų klientai gali naudotis daugiau nei 20 logistikos vietų didesnėmis kaip 100 000 kvadratinių metrų sandėliavimo patalpomis. Nesvarbu, tai tik keli vienetai ar sudėtingi logistikos projektai, „Emons“ saugyklų tinkle (angl. store network) jūsų prekės bus prieinamos 24 valandas per parą.

Mes skiriame ypatingą dėmesį išsamioms asmeninėms konsultacijoms. Sandėliavimo logistikos programa ir jos įgyvendinimas bus tvariai sėkmingi tik tuo atveju, jeigu bus atsižvelgta į visus parametrus. Tad ši nuostata susieja visą paslaugų paketą. Visada naudojami sąnaudas taupantys standartai, jei tik tai leidžia iškelta užduotis. Mes norime įtikinti savo klientus kokybės lygiu, pasitelkę aktyvią veiklą, žinias ir gebėjimus bei sąžiningą kainą.

Efektyvios „Emons“ logistikos programos garantuoja tvarų jūsų našumą, o kartu – ir jūsų sėkmę.


Jūsų asmeninis ryšys su „Emon“ specialistais

 • „Emons“ atskirų sričių ekspertai yra visuose filialuose
 • Asmeninis konsultantas

Mūsų sandėliavimo logistikos procesų ar pavojingų medžiagų gabenimo specialistai asmeniškai jums padės kasdieniame versle. Mes siūlome savo klientams puikias konsultacijas, platų paslaugų spektrą ir atitinkamus transporto ir sandėlių pajėgumus savo tinkle. „Emons“ suteikia maksimalų prieinamumą, efektyvumą ir žinias.