Dėl jūsų mes būsime stiprūs

Kurier-Express-Paket (KEP) - Emons Spedition & Logistik
 • Pilna CEP segmento paslaugų paletė
 • Bendradarbiavimas su pirmaujančiais paslaugų teikėjais
 • Vieno langelio pirkimo (angl. one-stop-shopping) programa

Viskas įtraukta: asmeninis pristatymas tiksliai nustatytu laiku ir pagal aukštus standartus. Turėdami pilną kurjerių, skubiųjų siuntų ir siuntinių gabenimo segmento portfelį, mes remiame savo klientus jų kasdieniame versle. Siuntos ir siuntiniai į paskirties vietą nugabenami greitai ir saugiai.

Dėl ilgalaikio bendradarbiavimo su pirmaujančiais CEP paslaugų teikėjais galime jums pasiūlyti visišką profesionalumą ir patikimumą. Mūsų paslaugų tęstinumą įrodo daugiau nei pusė milijono CEP siuntų, kurias „Emons“ išvežioja per metus po euro zonos valstybes ir gabena į Rytų Europą.

Būdami vieno langelio pirkimo (angl. one-stop-shopping) paslaugos teikėju, veikiame labai efektyviai ir tiesiogiai. Norime, kad galėtumėte rūpintis savo verslu, todėl kiek įmanoma supaprastiname procesą. Niekas neužsigulės, viskas bus tiksliai ir laiku nugabenta į paskirties vietą.

Mes gabename jūsų siuntas pasirinktu būdu į nustatytą tikslą.


Pilnas CEP paslaugų potencialas

 • „Emons“ koordinuoja ir perima šį darbą iš jūsų. Jūsų siuntas nugabensime pagal užklausą, panaudodami
  • kurjerių,
  • skubiųjų siuntų
  • arba siuntinių gabenimo paslaugas
 • Pristatant asmeniškai, kaip įmanoma greičiau ar optimaliai standartizuotai
 • Siuntų sekimas, įskaitant pristatymo patvirtinimą

Pristatant asmeniškai per „Emons“ kurjerių tarnybą

Būsite visiškai teisūs, jei siųsti kažką labai ypatingo ir svarbaus pasirinksite „Emons“ kurjerių paslaugas. Jūsų siunta bus nuolat lydima asmeniškai ir pageidaujant pristatyta tą pačią arba kitą dieną. Nenutrūkstamas transportavimas ir pristatymo patvirtinimas yra savaime suprantami dalykai. Mūsų kurjerių paslaugos ypač tinka gabenti spontaniškai užsakytoms didelės vertės siuntoms.


Vargu, ar bus greičiau: skubiosios siuntos su „Emons“

Tai gali vėl pasikartoti. Svarbus krovinys arba siuntinys per įmanomai trumpiausią laiką turi pasiekti savo paskirties vietą. Kiekviena minutė – aukso vertės. Su tuo susitvarkys geriausi mūsų tinklo specialistai. „Emons“ skubiųjų siuntų tarnybos pasirūpins, kad siunta būtų pristatyta laiku ir saugiai. Be to, fiksuojamas siuntos gavimo laikas. Jūs tiksliai žinosite, kada prekė pasiekė gavėją.


„Emons“ paslaugų paketas – aukšto lygio ištobulintas standartas

Ekonomiškiausias būdas transportuoti siuntas iš taško A į tašką B – „Emons“ siuntinių gabenimo paslaugos. Šio segmento transporto eiga ir IT procesai yra puikiai suderinti tarp mūsų ir mūsų sistemos partnerių. Maksimaliai efektyviai, orientuodamiesi į kiekį, mes išvežiojame jūsų reguliarius siuntinius į tolimiausius kampelius.


Jūsų asmeninis ryšys su „Emons“ CEP specialistais

 • Kurjerių, skubiųjų siuntų ir siuntinių gabenimo specialistai yra visuose filialuose
 • Asmeninis konsultantas

“Patikėkite mums savo kasdienius siuntinių kiekius arba savo skubiąsias siuntas ir siuntas per kurjerį, o likusiu darbu pasirūpinsime mes. Mumis galite visada pasikliauti.

Įmonėje „Emons“ visada bendrausite su jums jau pažįstamu konsultantu, kuris asmeniškai nuo A iki Z prižiūrės, kaip vykdoma jūsų užsakyta kurjerių, skubiųjų siuntų arba siuntinių gabenimo paslauga.”