Straßenverkehre

Krovinių gabenimas sausuma


„Emons“ – kelyje kaip namie. Nesvarbu, siųsite siuntinius, vienetinius, dalinius ar pilnus krovinius – jeigu su jais dirba „Emons“, jie yra gerose rankose ir saugiai pasieks paskirties vietą.


Krovinių gabenimas sausuma

Luftfracht

Krovinių gabenimas oro transportu


Naudojantis mūsų pervežimo oro transportu paslaugomis, jūsų siuntos greitai, saugiai ir patikimai pasieks visus pasaulio žemynus. „Emons Air & Sea“ be pervežimo oro ir vandens transportu papildomai siūlo globalius logistikos sprendimus iš vienų rankų.


Krovinių gabenimas oro transportu

Seefracht

Krovinių gabenimas vandens transportu


Naudojantis mūsų jūrų pervežimo paslaugomis, jūsų importo arba eksporto prekių siuntos greitai, saugiai ir patikimai pasieks visus tarptautinius uostus visame pasaulyje.


Krovinių gabenimas vandens transportu

Rail Cargo


„Emons Rail Cargo“, priimdama su gabenimu susijusius sprendimus, didžiausią dėmesį skiria efektyvumui, inovacijoms bei aplinkai. Optimalus krovinių gabenimo geležinkeliais, laivais.


Rail Cargo

Logistik

Logistika


„Emons“ logistikos sprendimais galima didžiuotis. Mūsų portfelis apima nuo gamybos, paskirstymo ir atsarginių dalių logistikos, sandėliavimo logistikos iki pristatymo tiksliai nustatytu laiku (angl. just in time), papildymo kontrolės ir pridėtinės vertės paslaugų.


Logistika

Kurier-Express-Paket-Dienste

CEP


Asmeniškai per kurjerį, su garantuotu pristatymu, per naktį ar tiesiog standartinis siuntinys: mūsų centrinis CEP valdymo skyrius, bendradarbiaudamas su pirmaujančiais CEP paslaugų teikėjais, jūsų kurjerių.


CEP

zoll-service

Muitinės formalumai


Nesvarbu, ar tai importo ar eksporto muitinės formalumai, muitinės konsultacijos ar valdymas, jūsų prekių srautai saugiai keliaus per sienas, naudojantis „Emons Spedition“ kompleksinėmis muitinės paslaugomis.


Muitinės formalumai

gefahrgut

Pavojingi kroviniai


Siunčiant pavojingus krovinius, būtina maksimali priežiūra ir didžiulė sauga, taip pat teisės aktų ir sudėtingų klientų reikalavimų laikymasis. Todėl jūs būsite saugūs, pasitelkę į pagalbą mūsų pavojingų krovinių gabenimo konsultantų profesines žinias ir patirtį.


Pavojingi kroviniai

cargo_tr

Privatūs klientai


Retai siuntas siunčiantiems privatiems ir verslo klientams mes su „Cargo International“ sukūrėme optimalų sprendimą vietiniam ir tarptautiniam krovinių gabenimui. Mūsų sprendimas pirmiausia išsiskiria paprastu jūsų siuntos internetiniu apdorojimu.


Privatūs klientai

beratung

Konsultavimas


Klientų poreikiai ir pasitenkinimas ypač svarbūs „Emons“. Tai paskata ir iššūkis kartu.


Konsultavimas