Unsere Niederlassungen

Filialai


Čia galite mums atsiųsti pasiūlymų, pastabų, klausimų. Jūsų vietinis konsultantas nedelsdamas pasirūpins pateiktu prašymu. Reikiamą konsultantą savo vietovėje rasite apsilankę mūsų tinklo sąraše ar per mūsų filialų paieškos sistemą.


Filialai

Europa

Europos


Nesvarbu, tai paprastas gabenimas ar sudėtingi logistiniai sprendimai – tarptautinė įmonė „Emons Spedition“, turinti daugiau kaip 60 filialų Europoje tinklą ir galingus vietinius partnerius, yra patikimas ir lankstus jūsų Europos logistikos paslaugų teikėjas.


Europos

Osteuropa

Rytų Europos


Tarptautinė įmonė „Emons Spedition“, turinti nuosavas bendroves Rytų Europoje ir Centrinėje Azijoje, žinias ir patirtį vietoje, taip pat galingus vietinius partnerius, yra kompetentingas ir patikimas transporto ir logistikos paslaugų teikėjas, dirbantis pagal aukščiausius kokybės standartus.


Rytų Europos

Weltweit

Visame pasaulyje


Oro ir jūrų krovinių ekspedijavimo įmonė „Emons Air & Sea“ yra kompetentingas logistikos partneris, transportuojantis jūsų krovinius po visą pasaulį. Nesvarbu, tai paprastas gabenimas ar kompleksiniai pristatymo „nuo durų iki durų“ (angl. door-to-door) sprendimai – visus klientų pageidavimus „Emons Spedition“ įgyvendina itin kokybiškai.


Visame pasaulyje