Jūs supakuojate, mes paimame!


Profesionalūs siuntimo sprendimai smulkiems klientams ir privatiems siuntėjams

spedition-privatkunden
  • Plačios profesionalios siuntimo galimybės
  • Vietinis ir tarptautinis siuntimas
  • Įskaitant siuntos paėmimą

Viskam, ką jūs siunčiate, „Cargo International“ yra tinkamas partneris. Mes rūpinamės kompleksiniu transportu nuo siuntos paėmimo iš namų iki pristatymo į paskirties vietą bet kuriame pasaulio kampelyje. Tai gali būti siuntinys, prekių paletė ir birusis krovinys ar net jūrinis konteineris. Paėmimas iš namų įtraukiamas į kiekvieną siuntą.


Paprastas internetinis duomenų apdorojimas

Spedition und Versand für Privatkunden
  • Kaina nesunkiai apskaičiuojama internetu
  • Rezervuoti ir užsakyti siuntos paėmimą
  • Siuntų sekimas

Galite visą užsakymą vykdyti internetu, nes „Cargo International“ siuntimo sprendimai išsiskiria paprastomis užsakymo formomis nuo tranzito deklaracijos iki siuntinio sekimo. Tai veikia taip: įvedate gavėjo adresą ir paskirties vietą, apskaičiuojate sąnaudas, apmokate ir pirmyn. Turėdami sekimo numerį, visada žinosite, kur jūsų siuntinys ir kada pasieks gavėją.


Puikios paslaugos – geriausia kaina

Spedition Privatkunden Service
  • Sklandus užsakymų apdorojimas
  • Trumpas reagavimo laikas
  • Puikios paslaugos

„Cargo International“, naudodamasi „Emons“ pasauliniu tinklu, siūlo platų spektrą didelės ekspedijavimo grupės paslaugų už visiems priimtiną kainą. Vokietijos paslaugų kokybės institutui (vok. Deutsche Institut für Service-Qualität) atlikus tyrimą apie siuntinių gabenimo tarnybų darbą, „Cargo International“ 2013 m. buvo pripažinta pirmąja siuntinių gabenimo su paėmimu paslaugų srityje. Priežastys: didžiulė patirtis ir techninė sistema yra skirtos greitai ir sklandžiai apdoroti užsakymus ir klientų paramai itin greitai reaguojant.


„Cargo International“ – „Emons-Spedition“ įmonė

“Nuo pat įmonės įkūrimo 2009 m. „Cargo International GmbH“ savo klientams siūlo tik internetinį siuntinio gabenimo valdymą, jį paimant vietoje. „Cargo International“ – tai kokybė, palankios kainos, puikus ekspedijavimas ir didžiulis klientų pasitenkinimas, naudojantis „Emons Spedition“ specialistų paslaugomis.

 

** Vokietijos fiksuotame tinkle 0,14 eur./min., mobiliajame ryšyje maks. 0,42 eur./min.”